Кошик
18 відгуків
Опалубка и комплектующие для монолитно-каркасного строительства по ценам производителя
Контакти
МОНОЛИТКОМАнатолий
УкраїнаОдеська областьОдесаул. Николая Плыгуна 3
0962233777

Захисні трубки для опалубки

Монолітне будівництво передбачає використання опалубних щитів. Вони виступають в якості надають форму елементів. Щити для опалубки кріпляться до бетонної або залізобетонному каркасу. Щоб зафіксувати їх, використовуються стяжні гвинти, які вставляються в спеціальні трубки. Трубки — захисні елементи, за допомогою яких вдається вирішувати цілий комплекс завдань.

 

Функції захисної трубки

 

Основна мета застосування трубки — це попередження взаємодії гвинта з бетоном. Поміщена в нього стяжка отримує постійний захист від вологи та повітря. Таким чином нескладно попередити іржавіння кріпильного елементу.

Трубка дозволяє видаляти елементи з опалубної системи, при цьому не порушуючи цілісність і загальну геометрію конструкції. Плюс до цього вона надає можливість багаторазово використовувати стяжний гвинт не залишаючи його в тілі бетону після застигання

Крім усього іншого трубка виступає свого роду дистанциром між щитами опалубки і задає заливці необхідну товщину. Тому трубка повинна володіти хорошою пружністю.

Трубка також задіюється при монтажі електропроводки. Вона забезпечує захист токоподающего дроти від всіляких пошкоджень, а також попереджає доступ до нього вологи та вогню.

 

Трубки для опалубки з ПВХ

 

Найчастіше для виготовлення трубки для опалубки використовується ПВХ високого класу. Матеріал володіє хорошою міцністю. Його вагомий плюс в стійкості до різних пошкоджень. ПВХ відрізняється морозостійкістю, він не боїться впливу дуже високих температур і є пожежобезпечним. Захисні якості виконаної з ПВХ трубки залишаються на гідному рівні впродовж всього експлуатаційного періоду.

Вибираючи трубки для опалубки, слід враховувати їх технічні дані, а також важливо орієнтуватися на умови, в яких вони будуть використовуватися.

Інші статті